Відділення відновного лікування та реабілітації


Відділення відновного лікування та реабілітації забезпечує висококваліфіковану допомогу дітям на етапах медичної реабілітації та відновлення. Колектив відділення направляє свою роботу на впровадження повного комплексу лікувально-оздоровчих заходів відновного, реабілітаційного та фізіотерапевтичного лікування з урахуванням характеру, ступеню тяжкості та індивідуальних особливостей дітей з хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, ендокринні захворювання та хірургічну патологію.

Кабінети відділення оснащені сучасним обладнанням, яке охоплює повний спектр наявних фізичних методів лікування: електролікування (електрофорез лікарських засобів, гальванізація, дарсонвалізація, електростимуляція м’язів та нервів, магнітотерапія, магнітолазерна терапія, ультразвукова терапія, діодинамотерапія та інш.), світлолікування (УФО), аерозольтерапія (небулайзерна терапія,аерозольні інгаляції), теплолікування (парафіно-озокеритові аплікації), а також нетрадиційні методи (синглетно — кисневі коктейлі).

В нашому відділенні проводяться наступні види лікування:

  • лікувальна фізкультура
  • класичний і сегментарний масаж:
  • водолікування (лікувальне і оздоровче плавання)
  • ванни для немовлят

Наші спеціалісти також проводять навчання батьків елементам ЛФК та масажу для дітей.

Необхідність в відновному та реабілітаційному лікуванні визначає безпосередньо лікар дитини. Комплекс лікування (конкретні методики, комбінацію, кратність процедур, курс і т.п.) підбирає лікар ЛФК або лікар-фізіотерпевт.

Для отримання лікування потрібно мати з собою:

  • електронне направлення від лікаря (сімейного лікаря, педіатра або лікаря одного з підрозділів нашого закладу)
  • історію розвитку дитини
  • для дитини раннього віку – улюблену іграшку