Лікувально консультативні підрозділи


Хірургічне відділення

В нашому хірургічному відділенні працюють висококваліфіковані лікарі-хірурги та ортопеди, які займаються діагностикою та лікуванням хірургічних та ортопедичних захворювань, що включають гострі стани, травми, хірургічна обробка ран, вади розвитку, переломи, накладання імобілізаційних та коригуючих пов’язок та профілактичні огляди. 

У разі потреби, лікар-хірург або ортопед призначить додаткові методи обстеження (рентгенологічне дослідження, УЗД, лабораторні дослідження), які можна зробити в нашому закладі.

Іноді захворювання, що виникло в дитини, потребує стаціонарного лікування. В такому випадку дитячий хірург або ортопед нашого закладу скерують пацієнта у відповідний дитячий стаціонар.

Після оперативного втручання і виписки зі стаціонару для динамічного спостереження за станом дитини ви також можете звернутися до наших спеціалістів.

Отоларингологічне відділення

В нашому центрі також ведуть консультативний прийом кваліфіковані та досвідчені дитячі лікарі-отоларингологи, до яких можна звернутися при наявності в дитини як гострої, так і хронічної або вродженої патології ЛОР-органів: запальні захворювання (тонзиліт, синусит, отит, аденоїдит), чужорідні тіла в порожнині вуха або носа, порушення слуху, носовий крововилив, храп, запаморочення і т.п. 

У разі необхідності лікар призначить додаткові обстеження (лабораторні дослідження, мазок із зіву, вуха, носу), рентгенологічне дослідження та інші, які також проводяться в нашому центрі. За необхідності додаткових обстежень, які в центрі не проводяться, лікар-отоларинголог скеровує до відповідних медичних закладів. Необхідність в тому чи іншому дослідженні лікар визначає індивідуально в процесі консультації.

Стоматологічне відділення

Стоматологічне відділення нашого закладу надає широкий спектр стоматологічних та ортодонтичних послуг для маленьких пацієнтів, а саме: лікування карієсу, професійна гігієна порожнини роту, пломбування зубів, зокрема, молочних, видалення зубів, виправлення прикусу і т.п.

Будь-яку процедуру наші фахівці намагаються зробити максимально безпечною, безболісною та комфортною для дитини. У разі необхідності уточнення діагнозу, в нашому закладі можна зробити додаткові обстеження, наприклад, рентгенографію зубів.

Кабінети спеціалістів

Звернувшись до нашого закладу, ви можете бути впевненими, що отримаєте кваліфіковану допомогу таких лікарів, як гастроентеролог, невролог, ендокринолог, офтальмолог, кардіоревматолог, гінеколог дитячий, імунолог, педіатр, а також таких спеціалістів, як логопед і психолог.

Прийом спеціалістами нашого закладу ведеться за електронним направленням лікуючого лікаря або лікаря, з яким укладено декларацію. Записатися на прийом до лікарів закладу можна за допомогою програми електронного запису, сайт: Helsi.me.