Кабінет здорової дитини


Кабінет здорової дитини створений для того, щоб допомогти батькам розібратися в усіх тонкощах батьківства та збереження здоров’я дитини. Адже у молодих батьків так багато питань! 

В Кабінеті працюють досвідчені фахівці, які проводять індивідуальні та групові бесіди з батьками з таких важливих питань, як грудне вигодовування, догляд за дитиною, введення страв прикорму, масаж, гімнастика, імунопрофілактика, виховання дитини. Тут можна зважити дитину, виміряти зріст і отримати консультацію лікаря-педіатра з питань фізичного розвитку дитини. Кабінет оснащений необхідними наочними та методичними матеріалами, книжками, стендами з інформацією про комплекс масажу та гімнастики для дітей раннього віку, буклетами про різні аспекти грудного вигодовування, харчування матері, введення страв прикорму та іншими корисними та цікавими матеріалами.

В Кабінеті можна з користю провести час, в очікуванні прийому до лікаря, адже він облаштований дитячими меблями, сповивальними столиками, килимком та іграшками для вільної гри малечі, зручними кріслами та подушками для грудного вигодовування. Тут можна переодягти дитину, відпочити та почекати на прийом до лікаря в зручній та затишній обстановці.

Двері нашого Кабінету здорової дитини гостинно для Вас відкриті! Ласкаво просимо щодня, з 9.00 до 15.00, каб. 303.