Денний стаціонар


Денний стаціонар надає кваліфіковану медичну допомогу в амбулаторних умовах дітям, які не потребують цілодобового стаціонарного перебування. Весь призначений хворому комплекс лікувально-діагностичних заходів проводиться в денний час в спеціально обладнаних палатах. При цьому, лікування в умовах денного стаціонару є прекрасною можливістю використати весь потенціал консультативно-діагностичного центру.

Наш денний стаціонар – є стаціонаром гастроентерологічного та загально педіатричного профілю. На лікування у відділення направляються діти з патологією шлунково-кишкового тракту, з хронічним та гострим бронхітом, гострою та хронічною пневмонією в стадії ремісії, інфекцією сечовивідних шляхів, вегето-судинною дистонією.

Для пацієнтів денного стаціонару доступні всі види обстежень та досліджень, які є в умовах нашого закладу, зокрема, лабораторні, функціональні та УЗД, рентгенологічні обстеження і т.п. Під час перебування в денному стаціонарі, за показаннями, діти оглядаються неврологом, ендокринологом, хірургом, ортопедом, кардіологом, стоматологом. 

Для госпіталізації в денний стаціонар необхідно наступне:

  • направлення від лікаря (гастроентеролога, педіатра або сімейного лікаря)
  • довідка про епідоточення
  • аналіз калу на я/г та зішкріб на ентеробіоз

Режим роботи денного стаціонару – з понеділка по п’ятницю, 8.00 до 18.00.