Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування


Вітаємо! Сьогодні розпочинається Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування! Девіз цього року – «Крок назустріч грудному вигодовуванню: навчайся та підтримуй» — було обрано тому, що в сучасному світі успіх грудного вигодовування не можливий без підтримки матері всіма зацікавленими сторонами – чоловіка, членів сім’ї, медичних працівників, суспільства, держави. Разом з тим, всі, хто поруч з мамою, мають отримати сучасні знання з питань грудного вигодовування. Тоді їхня підтримка буде більш дієвою.

Підтримувати — це надавати об’єктивну, сучасну інформацію, засновану на доказах, щоб створити сприятливе середовище, де матері зможуть успішно годувати грудьми. Адже грудне вигодовування – це не лише прерогатива матері. Якщо і чоловік, і родина, і працедавці, і медичні працівники, і громада, — всі будуть підтримувати жінку, вона зможе пройти крізь всі випробування і досягти своєї мети. Отже, грудне вигодовування – це командна робота!

Шановні друзі! Наш центр вже багато років є «Лікарнею, доброзичливою до дитини». Ми – команда досвідчених фахівців та експертів з питань грудного вигодовування. Ми готові допомогти вам у разі виникнення будь-яких труднощів при годуванні грудьми. Також для майбутніх батьків у нас працює «Школа відповідального батьківства», де вагітні жінки та члени їх родини можуть отримати необхідну інформацію про основні правила грудного вигодовування, харчування під час вагітності та годування грудьми, перші труднощі у годуванні та шляхи їх подолання.

Індивідуальну консультацію ви можете отримати в кабінеті №426 щоденно, окрім суботи та неділі. Заняття в «Школі відповідального батьківства» проводяться кожну п’ятницю, о 12.00. 5 серпня, ми, як завжди, чекаємо на вас в нашій «Школі» на лекції про правила успішного грудного вигодовування. Контактні телефони: 044 560 71 97.

Запрошуємо до нас і бажаємо всім успішного грудного вигодовування!

Related Post