Шановні батьки!

У зв’язку з швидким розповсюдженням COVID-19 у світі та обмежувальними заходами на території України, з метою попередження розповсюдження цієї інфекції, в КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дарницького району м. Києва» тимчасово призупинено роботу денного стаціонару та відділення відновного лікування (басейн, ванни для немовлят, масаж, ЛФК). Також в закладі призупинено проведення фізіотерапевтичних процедур. Інші відділення та спеціалісти працюють в штатному режимі. Але просимо вас, за можливості, перенести планові, профілактичні візити до спеціалістів або отримання довідок на час після закінчення обмежувальних заходів.
Будь ласка, дотримуйтеся самі і навчіть своїх дітей стандартних заходів гігієни (миття рук, гігієна кашлю, провітрювання приміщень). У разі виникнення будь-яких симптомів гострого респіраторного захворювання у вас чи вашої дитини, обов’язково телефоном зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем або педіатром.
Інформуємо, що наразі, в Києві наступні дитячі лікарні міста Києва визначені як базові для прийому інфекційних хворих, куди ви також можете звернутися у разі необхідності: Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1, Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня. В цих лікарнях за медичними показаннями безкоштовно проводяться тести на корона вірусну інфекцію.
Будьте здоровими! Бережіть себе та своїх рідних!

Related Post

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовуванняВсесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

Вітаємо! Сьогодні розпочинається Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування! Девіз цього року – «Крок назустріч грудному вигодовуванню: навчайся та підтримуй» — було обрано тому, що в сучасному світі успіх грудного вигодовування

Інформація для батьків Новини

КМЦ «ІНВАСПОРТ»КМЦ «ІНВАСПОРТ»

Київським міским центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» в 2023 році буде організовано оздоровлення в Оздоровчо-профілактичному комплексі «Планета здоров’я» Львівська область, м. Трускавець з 05.09.023 року по 25.09.2023

Інформація для батьків Новини