Шановні батьки!

У зв’язку з швидким розповсюдженням COVID-19 у світі та обмежувальними заходами на території України, з метою попередження розповсюдження цієї інфекції, в КНП «Консультативно-діагностичний центр дитячий Дарницького району м. Києва» тимчасово призупинено роботу денного стаціонару та відділення відновного лікування (басейн, ванни для немовлят, масаж, ЛФК). Також в закладі призупинено проведення фізіотерапевтичних процедур. Інші відділення та спеціалісти працюють в штатному режимі. Але просимо вас, за можливості, перенести планові, профілактичні візити до спеціалістів або отримання довідок на час після закінчення обмежувальних заходів.
Будь ласка, дотримуйтеся самі і навчіть своїх дітей стандартних заходів гігієни (миття рук, гігієна кашлю, провітрювання приміщень). У разі виникнення будь-яких симптомів гострого респіраторного захворювання у вас чи вашої дитини, обов’язково телефоном зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем або педіатром.
Інформуємо, що наразі, в Києві наступні дитячі лікарні міста Києва визначені як базові для прийому інфекційних хворих, куди ви також можете звернутися у разі необхідності: Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1, Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня. В цих лікарнях за медичними показаннями безкоштовно проводяться тести на корона вірусну інфекцію.
Будьте здоровими! Бережіть себе та своїх рідних!